Випуски журналу

Україна вперше в історії виступила з двома скелетоністами на чемпіонаті Європи

Опубліковано: 2024-02-02 15:57:33

Україна вперше в історії виступила з двома спортсменами на чемпіонаті Європи зі скелетону.

Владислав Гераскевич та Ярослав Лавренюк представляли синьо-жовтих на змаганнях у латвійській Сігулді. Івент проходив у статусі етапу Кубка світу зі скелетону, в рамках якого розігрувалась європейська першість.

Гераскевич показав 15-й результат серед всіх спортсменів у першому заїзді. У другій спробі українець встановив 13-ий час. Владислав посів підсумкове 14-те місце на Кубку світу, і 11-те – в рамках чемпіонату Європи.

Лавренюк дебютував на європейській першості. Ярослав посів 23-є місце на чемпіонаті Європи-2024, 35-е – у заліку Кубка світу.

Наступний етап Кубка світу зі скелетону пройде у німецькому Альтенберзі 16 лютого. Далі відбудеться чемпіонат світу у Вінтерберзі 22 лютого.