Випуски журналу

Україна посіла 26-е місце у медальному заліку зимової Юнацької Олімпіади-2024

Опубліковано: 2024-02-01 16:12:58

Збірна України фінішувала на 26-му місці у медальному заліку IV зимових Юнацьких Олімпійських ігор-2024, що відбулися у південнокорейському Канвоні.

В активі наших спортсменів – дві медалі, і це найкращий показник для України за всю історію виступів на цих змаганнях.

Обидві нагороди були виграні 23 січня. Спочатку біатлоністка Поліна Пуцко здобула «бронзу» в жіночому спринті, а слідом за нею скелетоніст Ярослав Лавренюк здобув срібну медаль. Це перша нагорода, завойована Україною на юнацьких олімпіадах у скелетоні та п’ята за всю історію.

Згодом Лавренюк, який раніше виграв бронзову медаль юнацького чемпіонату світу зі скелетону в норвезькому Ліллехаммері, був визнаний найкращим юним спортсменом січня в Україні.

Медальний залік у Канвоні виграла Італія – 11 золотих нагород, три срібні та чотири бронзові. Друге місце за Німеччиною, третє – за Південною Кореєю.