Кип’яченкова стала чемпіонкою України у спринті, Кінаш виграв золото серед чоловіків

Опубліковано: 2023-12-21 17:20:02

На чемпіонаті України-2023 з біатлону відбулися спринтерські гонки.

Жіночу – виграла Любов Кип’яченкова. Спортсменка допустила три промахи на стрільбищі та на 12 секунд випередила Олександру Меркушину. Бронзову нагороду здобула Олена Городна з відставанням більше однієї хвилини.

Переможцем чоловічого спринту став Степан Кінаш. 21-річний біатлоніст припустився трьох промахів, і в підсумку на 13 секунд випередив Олександра Пономаренка. Антон Дудченко із відставанням у 27 секунд став третім.

Чемпіонат України у середу відкрила змішана естафета. Золото в ефектному стилі виборола друга команда Сумської області, за яку виступили Віта та Валентина Семеренко, Владислав Чихар та Богдан Борковський.

Зимовий чемпіонат України-2023 проходить у Львівській області у с. Яворів. У п’ятницю на змаганнях заплановано день відпочинку. У суботу спортсмени пробіжать гонки переслідування.