Випуски журналу

Жіноча збірна України виграла бронзу на Кубку світу з фехтування на шпагах у Ванкувері

Опубліковано: 2023-12-11 15:07:52

Жіноча збірна України виграла “бронзу” на другому етапі Кубку світу з фехтування на шпагах, який пройшов у Ванкувері (Канада).

Синьо-жовті у матчі за третє місце перемогли Південну Корею (37:36). Вирішальний укол завдала Джоан Фейбі Бежура. Також українську команду на турнірі представляли Влада Харькова, Олена Кривицька та Інна Бровко.

Це вже друга поспіль нагорода для України на Кубку світу. На старті сезону синьо-жовті здобули “золото” в італійському Леньяно. Для збірної України це золото стало першим на етапах Кубка світу у змаганні на шпагах з жовтня 2016 року.

Нагадаємо, що успішний старт сезону також вийшов і у Ольги Харлан. Українка вже здобула три нагороди: Ольга тріумфувала на турнірі серії Сателіт FIE у Стамбулі, стала другою на Кубку світу в Алжирі, а також здобула срібну нагороду на першому Гран-прі сезону у французькому Орлеані.