Норвегія виграла жіночу естафету в Гохфільцені, Україна фінішувала десятою

Опубліковано: 2023-12-10 18:49:51

Жіноча збірна Норвегії виграла естафету на другому етапі Кубка світу-2023/24 з біатлону в австрійському Гохфільцені.

Біатлоністки північної країни повторили досягнення чоловічої збірної, яка раніше здобула “золото” в аналогічній дисципліні.

Норвежки впевнено перемогли із результатом 1:07.39. Франція, яка фінішувала другою, відстала від переможців більш ніж на півхвилини. У бронзової призерки Франції відставання від лідера склало хвилину з невеликим.

Збірна України у складі Анастасії Меркушиної, Юлії Джими, Ірини Петренко та Христини Дмитренко посіла десяте місце.

Найбільший прогрес показала Петренко, яка зуміла підняти команду з 11-го місця на дев’яте. У результаті позицію не вдалося утримати, проте наші співвітчизниці таки фінішували у топ-10.