Українець Котовський завоював бронзу на Кубку світу з лижної акробатики у фінській Руці

Опубліковано: 2023-12-04 12:38:05

Український спортсмен Дмитро Котовський виграв бронзову медаль на етапі Кубка світу з лижної акробатики у місті Рука, Фінляндія.

Дмитро став єдиним українцем, який пробився у фінал першого етапу сезону 2023/24.

У суперфіналі Котовський отримав за свій стрибок оцінку 116.37 бала. Це дозволило йому посісти підсумкове третє місце. Першим став китаєць Ци Гуанпу, другим – швейцарець Пірмін Вернер.

У змаганнях, окрім 22-річного Котовського, брали участь Олександр Окіпнюк, Володимир Кушнір, Захар Максимчук, Ян Гаврюк та Максим Кузнєцов (у чоловічому заліку), а також Ангеліна Брикіна та Діана Яблонська (у жіночому). Однак ніхто з них не зумів відібратись у фінал.

Нагадаємо, у лютому 2023 року Котовський уперше у кар’єрі завоював золото на рівні Кубка світу. Він зробив це на етапі у Дір-Веллі (США).

Наступний етап Кубка світу з лижної акробатики відбудеться у китайському Чанчуні 16-17 грудня.