Олена Городна фінішувала 29-ю в першій індивідуальній гонці Кубка IBU з біатлону

Опубліковано: 2023-11-30 14:41:57

Відбулася перша жіноча індивідуальна гонка на Кубку IBU з біатлону у фінському Контіолахті.

Усім чотирьом українкам, які стартували у ній, вдалося фінішувати у заліковій зоні топ-40. Найкращий результат показала Олена Городна – 29 місце. Допустивши три промахи на двох рубежах, вона в результаті відстала на 5 хвилин і 14 секунд від Жанни Рішар, яка посіла перше місце з Франції.

Три співвітчизниці Олени прийшли до фінішу у четвертому десятку – цього їм вистачило для отримання залікових балів. 34-й результат показала Юлія Городна, 39-й – Олександра Меркушина. Обидві допустили по три промахи.

Найкраще з українок відстрілялася Ксенія Приходько (лише одна неточність), проте вона показала не найкращий хід – підсумкове 40 місце.