Жіноча збірна України з гандболу стартувала у відборі ЧЄ-2024 з поразки від Німеччини

Опубліковано: 2023-10-13 16:53:40

Жіноча збірна України з гандболу програла на виїзді Німеччині в стартовому поєдинку відбірного етапу на чемпіонат Європи-2024.

Українки почали сильніше і більшу частину першого тайму вели у рахунку. В першій половині відрив доходив до +5 на користь команди гостей. Але потім німецька команда зробила спурт і зуміла зрівняти рахунок, а перед самою перервою навіть вийшла вперед – 15:14.

У другому таймі наші гандболістки довго грали на рівних, але на фінішний відрізок їх не вистачило. Німкені зуміли здобути комфортну перевагу і зрештою перемогу – 31:24.

У другому турі національна команда України протистоятиме Словаччині 15 жовтня. Також у квартеті А зіграє збірна Ізраїлю.

На ЧЄ-2024 вийдуть переможці та другі місця груп, а також чотири найкращі збірні, які займуть треті місця у групах. Кваліфікація завершиться 7 квітня 2024 року. Відбір пройде у три тури по два матчі.

Фінальний етап ЧЄ-2024 пройде у листопаді-грудні 2024 року у Базелі (Швейцарія), Інсбруку (Австрія) та Дебрецені (Угорщина).