Випуски журналу

Лесюк та Петренко стали переможцями перегонів переслідування на літньому чемпіонаті України з біатлону

Опубліковано: 2023-09-20 15:50:33

На чемпіонаті України-2023 з літнього біатлону відбулися гонки переслідування серед чоловіків і жінок. У звітний день змагань золоті нагороди виграли Тарас Лесюк та Ірина Петренко.

Лесюк фінішував із результатом 24:34,4, здійснивши три промахи та випередивши Артема Тищенка з Денисом Насико. Петренко допустила два промахи і майже на 40 секунд випередила Христину Дмитренко та Дарину Блашко.

Напередодні у Яворіві Львівської області відбулися спринтерські перегони. У чоловіків тріумфував Артем Прима, у жінок золото в активі Ірини Петренко.

Чемпіонат України-2023 з літнього біатлону відбувається у Яворіві Львівської області з 19 по 22 вересня. У п’ятницю програму змагань завершать класичні естафети.