Надія Кіченок вийшла у фінал парного розряду турніру в Осаці

Опубліковано: 2023-09-15 14:03:29

Українка Надія Кіченок пробилася у фінал парного розряду турніру WTA 250 у японській Осаці.

У парі з німкенею Анною-Лєною Фрідзам українка переграла у двох сетах мексикано-грецький дует Фернанда Контрерас Гомес / Деспіна Папаміхаїл. Матч тривав рівно 100 хвилин.

Під час першого сета Надія та Анна-Лєна поступалися 1:4, але змогли зрівняти рахунок і навіть вийти вперед. Долю партії вирішив тай-брейк, на якому українська спортсменка та її партнерка двічі відіграли сет-пойнт – 8:6.

У другому сеті суперниці до певного часу йшли очко-в очко. Вирішальним став восьмий гейм, коли Кіченок і Фрідзам взяли гору на чужій подачі. У підсумку 5:2, та українсько-німецький тандем у фіналі.

За перемогу на турнірі Кіченок та Фрідзам змагатимуться з переможницями протистояння Анна Калінська / Юлія Путінцева (-/Казахстан) – Ері Ходзумі / Макото Ніномія (Японія).