Каратистка Терлюга виграла етап Прем’єр-ліги у Рабаті

Опубліковано: 2023-05-15 17:21:41

Українська каратистка Анжеліка Терлюга виграла етап Прем’єр-ліги у Рабаті (Марокко).

Терлюга виступала у ваговій категорії до 55 кг. У груповому етапі українка здобула дві перемоги (обидві – по 4:0), після чого пройшла японку Шіму Аїрі (0:0 – рішенням суддів), Ку Цупін з Китайського Тайбею (6:0) та американку Трініті Аллен (2:1).

Медаль Терлюги – єдине золото для України на етапі у Рабаті. У Марокко ще одну медаль у скарбничку України принесла Еліна Селємєнєва, яка у ваговій категорії до 68 кг виборола бронзу.

У квітні (Матозіньюш) та травні (Рабат) минулого року Терлюга ставала переможницею етапів Прем’єр-ліги, а на початку 2022 року Анжеліка стала срібним призером в Еміратах.

Також у травні минулого року Терлюга у своїй ваговій категорії стала чемпіонкою Європи. Для Анжеліки ця нагорода стала четвертою на континентальних змаганнях.