Костевич виграла срібло на етапі Кубка світу з кульової стрільби

Опубліковано: 2023-05-10 18:39:55

Українка Олена Костевич виграла срібло на етапі Кубка світу з кульової стрільби, який проходить в азербайджанському Баку.

Костевич виступала у стрільбі з пневматичного пістолета на дистанції 10 метрів. Українка поступилася 0,7 бала представниці Греції – Анні Коракакі.

На Олімпіаді-2020 у Токіо Костевич виграла бронзову медаль на дистанції 10 метрів у міксті. Вона є чемпіонкою Олімпіади-2004 в Афінах.

Минулого року українка виграла чемпіонат Європи з кульової стрільби на дистанції 10 метрів. Для Олени тріумф у Норвегії на ЧЄ став третім у кар’єрі.

Це друга медаль збірної України в Баку. Раніше Олег Омельчук завоював срібло у стрільбі з пневматичного пістолета на дистанції 10 метрів.