Випуски журналу

Романчук увійшов до топ-10 запливу на першому етапі Кубка світу з плавання на відкритій воді

Опубліковано: 2023-05-09 15:57:56

Український плавець Михайло Романчук увійшов до топ-10 запливу на першому етапі Кубка світу на відкритій воді у єгипетському Сома-Бей.

Українець посів дев’яте місце на дистанції 10 кілометрів, відставши від переможця Флоріана Велльброка з Німеччини на 42 секунди. Михайло на останньому колі обійшов трьох суперників.

Для Романчука це другий старт на відстані 10 км на рівні Кубка світу. У 2022 році українець завоював срібну медаль на змаганнях у Німеччині.

Нагадаємо, Михайло завоював три персональні ліцензії на Олімпіаду-2024. Крім Романчука зуміли кваліфікуватися на Ігри у Парижі 17-річний Олександр Желтяков на дистанції 200 метрів на спині та 20-річний Владислав Бухов на дистанції 50 метрів вільним стилем.