Україна здобула дві медалі у греко-римській боротьбі на ЧЄ-2023

Опубліковано: 2023-04-24 17:47:22

Збірна України з греко-римської боротьби здобула дві медалі на чемпіонаті Європи-2023 у Загребі.

Ярослав Фільчаков став срібним призером у ваговій категорії до 82 кг. У вирішальній сутичці українець поступився чинному чемпіону світу Бурхану Акбудаку з Туреччини.

Бронзу чемпіонату Європи виграв Парвіз Насібов (до 67 кг), який переміг румуна Міхая Міхута. Ще один українець Андрій Кулик (до 72 кг) у сутичці за “бронзу” поступився Селькуку Джану з Туреччини.

Раніше на чемпіонаті Європи чоловіча збірна України з вільної боротьби виграла три нагороди. Єдине “золото” – в активі Василя Михайлова (до 79 кг). Бронзові медалі здобули Ерік Арушанян (до 65 кг) та Ігор Никифорук (до 70 кг).

Жіноча збірна України виборола шість медалей. Чемпіонками Європи стали Аліна Грушіна-Акобія (до 57 кг) та Ірина Коляденко (до 62 кг). Срібло виграли Оксана Лівач (до 50 кг), Юлія Ткач-Остапчук (до 59 кг) та Алла Бєлінська (до 68 кг). Бронзову нагороду принесла Тетяна Сова-Ріжко (до 65 кг).