Українська важкоатлетка Деха стала абсолютною чемпіонкою Європи

Опубліковано: 2023-04-21 17:52:41

Українська важкоатлетка Ірина Деха стала абсолютною чемпіонкою Європи у ваговій категорії до 81 кг.

Українка здобула три золоті медалі у ривку, поштовху та двоборстві. У першому вигляді Ірина показала результат 123 кілограми, потім підняла штангу вагою 135 кілограмів і встановила найкращий результат у сумі.

Українська команда здобула вже 16 медалей різного гатунку. Раніше абсолютною чемпіонкою у ваговій категорії до 59 кг стала Каміла Конотоп. У Надії Шпільки у цій же категорії – три “бронзи”.

Дві бронзові нагороди здобула Ангеліна Ломачинська, а також три “срібла” принесла Світлана Самуляк. Марія Гангур у категорії до 64 кг виборола “бронзу” у ривку та “срібло” — у двоборстві.

Чемпіонат Європи-2023 у Вірменії відбувається з 15 по 23 квітня. Україну представляють п’ять спортсменів у чоловічих, і 12 — у жіночих змаганнях. Загалом на турнірі розіграють по 10 комплектів нагород у змаганнях чоловіків та жінок.

Зазначимо, що з першості знялася збірна Азербайджану. Одна із акредитованих осіб демонстративно підпалила азербайджанський прапор на церемонії відкриття.