Випуски журналу

Український дзюдоїст Халматов завоював “срібло” на турнірі серії Grand Slam в Анталії

Опубліковано: 2023-03-31 18:12:48

Український дзюдоїст Дільшот Хаматов виборов срібну медаль на турнірі серії Grand Slam в Анталії.

25-річний киянин на старті змагань здолав француза Річарда Верньє. Трьох наступних суперників (бразильця Дієго Ісмаеля, бельгійця Йорре Ферштратена та казаха Нурканата Серікбаєва) українець здолав іппоном.

Хаматов зупинився за крок від золотої нагороди. У фіналі змагань у категорії до 60 кілограмів українець поступився бронзовому призеру Олімпіади-2020 у Токіо Луці Мхеідзе із Франції.

Дільшот виборов першу медаль для України на турнірі. Для самого Хаматова це друга нагорода на рівні турнірів Grand Slam після “срібла” у Баку-2022.