Цимбал посів 11-е місце у чоловічому спринті на ЧС з лижних видів спорту серед військових

Опубліковано: 2023-03-29 18:18:58

У шведському Бодені розпочався чемпіонат світу з лижних видів спорту серед військовослужбовців.

Біатлонний турнір стартував із чоловічого спринту, де перемогу здобув Андрейс Расторгуєвс із Латвії. Другим до фінішу прийшов Ерік Перро (Франція), третім став болгарин Владімір Ілієв.

Найкращий результат України – 11-е місце Богдана Цимбала. 12-м став Артем Прима, Денис Насико фінішував 15-м, а Антон Дудченко завершив гонку 25-м.

Сьогодні у Швеції також відбудеться жіноча спринтерська гонка.