Випуски журналу

Норвежець Бьонтегор виграв спринт на чемпіонаті Європи з біатлону, четверо українців – у топ-30

Опубліковано: 2023-01-27 18:46:38

Норвезький біатлоніст Ерленн Бьоннтегор виграв чоловічий спринт на чемпіонаті Європи-2023.

Ерленн пройшов трасу без штрафних кіл, що дозволило на 11 секунд випередити співвітчизника Вебьорна Серума, який на стрільбищі промахнувся двічі. Бронзову медаль завоював Філіпп Навратт із Німеччини.

Четверо українців увійшли до топ-30 спринтерської гонки. Найкращим серед них став Богдан Цимбал, який посів 17-те місце. Денис Насико та Тарас Лесюк стали 23-м та 24-м відповідно, двох українців розділила 0,1 секунди. Артем Прима посів 27-те місце, Антон Дудченко – 33-те, Артем Тищенко – 37-те. Таким чином, всі шестеро відібралися у переслідування.

Раніше українка Анастасія Меркушина стала чемпіонкою Європи у спринті. Нагадаємо, ще дві срібні нагороди Україна здобула в індивідуальних гонках зусиллями Юлії Джими та Антона Дудченка.

Змагання продовжаться жіночими та чоловічими гонками переслідування 28 січня. В останній день чемпіонату Європи команди розіграють нагороди у змішаній та одиночній змішаній естафетах.