Йоганнес Бьо виграв спринт у Поклюці, Тищенко – в топ-30

Опубліковано: 2023-01-06 15:19:38

Сьогодні, 6 січня, у Поклюці відбулася чоловіча спринтерська гонка в рамках четвертого етапу Кубка світу з біатлону.

Переможцем спринту став лідер загального заліку Кубка світу Йоганнес Бьо. Норвежець припустився одного промаху на вогневих рубежах і фінішував з результатом 23:55,9.

Йоганнес на 48,1 секунди випередив свого брата Тар’єй Бьо, який посів друге місце. Третім став ще один представник Норвегії – Стурла Легрейд.

Найкращий результат серед українців показав Артем Тищенко – 30-те місце. Богдан Цимбал став 59-м, Тарас Лесюк – 68-м, Руслан Ткаленко – 80-м.

Зазначимо, що Антон Дудченко та Віталій Мандзин пропускають етап у Поклюці через перенесену хворобу.

У суботу, 7 січня, у Поклюці відбудуться жіночі та чоловічі гонки переслідування. Початок – о 12:30 та 15:45 за київським часом. У неділю відбудуться сингл-мікст та змішана естафета.