Українець Тараненко – бронзовий призер юнацького чемпіонату світу з важкої атлетики

Опубліковано: 2022-05-13 11:52:58

Українець Тараненко - бронзовий призер юнацького чемпіонату світу з важкої атлетики - Важка атлетика

Українець Богдан Тараненко виграв бронзову медаль юнацького чемпіонату світу з важкої атлетики в Іракліоні. Він виступав у ваговій категорії понад 109 кг.

У ривку Тараненко посів третє місце з результатом 167 кг. У поштовху Богдан став четвертим, піднявши 207 кг.

За сумою двоборства Тараненко підняв 374 кг і став бронзовим призером світової першості. Золото чемпіонату світу виграв іранець Аліреза Юсефі (416 кг), срібло у Мірхосіла Мірзабаєва із Узбекистану – 388 кг.

Золото чемпіонату світу серед юніорів виграли українці Максим Домбровський (до 89 кг) та Богдан Гоза (до 109 кг). Срібло виборола Світлана Самуляк (до 55 кг).